۳ طرح صنعتی در کرمانشاه افتتاح شد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: ۳ طرح صنعتی در کرمانشاه افتتاح شد

ایسنا/کرمانشاه با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مسئولین استانی، سه طرح صنعتی در شهرک صنعتی بیستون کرمانشاه به بهره برداری رسید. 

محسن دارابی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، امروز(۲۱ بهمن) در حاشیه افتتاح این طرح‌ها در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به افتتاح تعدادی طرح صنعتی در استان به مناسبت دهه مبارک فجر، اظهار کرد: در این ایام جمعا ۴۵ طرح با اعتبار ۱۱۵۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۸۱۰ نفر در استان به بهره برداری می رسد. 

وی افزود: همچنین عملیات اجرایی دو پروژه با اعتبار ۱۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار و اشتغالزایی ۹۰۰ نفر در شهرستان سنقر و کلیایی آغاز می شود. 

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان به پروژه هایی که امروز (شنبه) با حضور معاون وزیر صمت افتتاح می شود هم اشاره کرد و گفت: در شروع این سفر سه پروژه در شهرک صنعتی بیستون با اعتبار ۸۰ میلیارد تومان افتتاح و به بهره‌برداری رسید. 

وی افزود: یکی از این پروژه‌ها پنج واحد سوله کارگاهی به مساحت هزار متر مربع است که برای آن ۷.۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری صورت گرفته است. 

به گفته این مسئول، در این پنج سوله کارگاهی پنج شرکت دانش بنیان استان مستقر خواهند شد. 

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان به افتتاح پروژه های زیرساختی در شهرک صنعتی بیستون هم اشاره و اظهار کرد: این پروژه ها شامل راهسازی و آسفالت به طول ۱۵ کیلومتر، شبکه توزیع آب به طول پنج کیلومتر، شبکه توزیع برق و گاز به طول پنج کیلومتر و ساختمان اداری به مساحت ۱۶۵ متر مربع است. 

وی با اشاره به افتتاح طرح توسعه شرکت فرش رجال کرمانشاه با ظرفیت ۱۰۰ هزار متر مربع و سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد تومان که زمینه اشتغال ۳۲ نفر را فراهم کرده، گفت: فرش رجال کرمانشاه سالانه ۲۰۰ هزار متر مربع تولید فرش ماشینی ۷۰۰ و ۱۲۰۰ شانه دارد و تولیدات خود را به کشورهای کانادا، لیبی، دانمارک، عراق، روسیه، آذربایجان و …صادر می کند. 

به گفته این مسئول، جمعا ۱۳۵ نفر در این واحد تولیدی مشغول به کار هستند. 

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « ۳ طرح صنعتی در کرمانشاه افتتاح شد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *